IP Invision - ваш надійний юридичний партнер.

IP Invision - ваш надійний юридичний партнер.

IPinnovisio – команда професіоналів, які забезпечують повний спектр послуг – від консультацій зі створення ідеї та розробки об’єкта інтелектуальної власності до його захисту та комерціалізації. Поєднання технічних знань з юридичними навичками забезпечує нашим клієнтам максимальну ефективність та результативність у вирішенні їхніх завдань.

Наша місія – допомогти нашим клієнтам у реалізації їхніх ідей та інновацій, надати їм професійну підтримку на всіх етапах життєвого циклу об’єктів інтелектуальної власності.

Наші фахівці – це не лише досвідчені патентні повірені, а й ваші партнери у досягненні успіху. Ми розуміємо, наскільки важливо мати надійного і компетентного партнера в сфері інтелектуальної власності, і саме тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наші основні послуги включають:

  • Патентування винаходів;
  • Реєстрацію товарних знаків, промислових зразків, авторського права;
  • Захист прав.

З нами ви отримаєте не лише професійну юридичну допомогу, але й надійного партнера у створенні та захисті прав інтелектуальної власності.

Засновник компанії

Ніколаєнко Вікторія Миколаївна
Ніколаєнко Вікторія Миколаївна

Патентний повірений, реєстр № 251

Адвокат, свідоцтво № 002217

Партнер агентства патентних повірених “Шевеля і партнери”

Освіта:Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, спеціальність юрист, правознавець.Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації кадрів при Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», спеціальність менеджер інтелектуальної власності.Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», спеціальність хімік, інженер технолог.

Зареєстрований патентний повірений з 2004 року.

Досвід роботи у сфері захисту інтелектуальної власності більше 20 років.

Спеціалізація: написання, підготовка та подання заявок на винаходи та корисні моделі у сфері хімії, біотехнологій, машинобудування та інформаційних технологій; заявок на товарні знаки та промислові зразки за національною та міжнародною процедурою; передача прав на об’єкти інтелектуальної власності; підготовка договорів; захист прав у суді.

Поєднання досвіду патентного повіреного та адвоката дозволяє вибрати оптимальну стратегію охорони і захисту прав на етапі підготовки та подачі заявки.

  • Social icon
  • Social icon
  • Social icon
Отримати консультацію

Наші сертефікати

У вас залишились запитання?

У вас залишились запитання?

Заповніть форму і наш менеджер, зв'яжіться з вами найближчим часом.